Jaunavedžiams

Mūsų tikslas pasiūlyti Jums unikalų nuotykį ir Jūsų vestuviniams žiedams suteikti dar daugiau prasmės ir jausmų.
Mes siūlome patapti tikrų tikriausiai juvelyrais, nesvarbu, kad tokios patirties visai neturite, ir pagaminti vestuvinius žiedus vienas kitam savo rankomis.
Mūsų siūloma „avantiūra“, kaip tai įvardijo viena pora, yra unikali tuo, kad žiedus būsimi jaunieji gamina savo rankomis nuo… iki: pradedant metalų suliejimu ir baigiant poliravimu iki veidrodinio blizgesio. Žinoma, mes padedame, patariame dėl žiedų dizaino kūrimo ir būname kantrūs mokytojai bei pagalbininkai įgyvendinant sugalvotą svajonę. Tai tikras procesas, o ne tik „prisidėjimas“ gaminant…
Proceso metu pora supažindama su senosios auksakalystės technikomis, juvelyro darbo pagrindais. Tai – pažintinis nuotykis. Sukurti vestuviniai žiedai būna pripildyti šiltų jausmų ir emocijų, juk pora vienas kitam gamina bene svarbiausią savo gyvenimo papuošalą visai kitaip nei juvelyras, kuriam tai būtų tik kasdienis darbas.
Puikiai įrengta juvelyrikos studija su visa reikiama profesionalia įranga ir technika, nuoširdus dėmesys bei malonios staigmenos užbaigus visą procesą.

Studijoje Jūsų laukia jauki, kūrybiška atmosfera, gera nuotaika ir skani kava. „Ramių bičių“ menų studija – vieta, kur galite puikiai leisti laiką – pailsėti kurdami bei tobulėdami.

Kviečiame patirti dar vieną  nuotykį kartu!

Meninė, juvelyro ar kita patirtis NĖRA BŪTINA!

Programa jaunavedžiams : 450 eurų (medžiagos į kainą neįskaičiuotos)

Į kainą įskaičiuota: šiuolaikiškai įrengta darbo vieta su visa reikiama įranga ir darbui reikalingais įrankiais, individualios dėstytojų konsultacijos.

Patirtis mene ir auksakalystėje nereikalinga!

Daugiau informacijos ir registracija:  +37069872888 arba info@menustudija.lt