Šilko marginimas

Šilko tapybos ir marginimo kursai suteikia galimybę iš arčiau susipažinti su šilku ir jo istorija bei patiems viską išbandyti. Jauki atmosfera ir tirpstančio vaško kvapas užburia meditatyviai marginti šilką.

Pamokose išmokstama piešinio eskizą ant šilko nutapyti kontūrais, lieti dažus ir įvairiai dekoruoti, derinti dekoruotus audinius ir kurti jaukumą. Rezultatas visada būna nenuspėjamas, bet labai įdomus.

 Batika (šiltoji, šaltoji) – tai tekstilės technika. Piešinys kuriamas specialiu batikos technikos rezervu arba vaško ir parafino ruošiniu. Darbui batikos technika naudojami dažai. Šia technika gali būti dekoruojami tiek rūbai, tiek interjero detalės.

Shibori, tritik, plangi audinių marginimo menas dažnai painiojamas su batika. Marginant šiais būdais nenaudojama vaškas, nei kitokie tepami rezervai. Shibori, tritik yra audinių marginimo menas, kur raštai kuriami dygsniavimo, lankstymo-suspaudimo ir raišiojimo būdais. Plangi – rezervuojant plokštelių, suskaudimo būdu.

Tiek daug sudėtingų pavadinimų ir žodžių… bet išsiaiškinus palengva viskas tampa kūrybos malonumu…

Šilko tapybos pamokų kaina:

Vienkartinis apsilankymas 3 valandos nuo 15 Eur. Į kainą įskaičiuotos visos medžiagos.

Kursai (10 užsiėmimų) 200 Eur . Į kainą įskaičiuotos visos medžiagos. Kursus privalu išnaudoti per 3 kalendorinius mėnesius. Kursams taikomas išankstinis apmokėjimas

Šilko tapybos pamokos vyksta antradieniais nuo 18 val.

Prisijungti prie grupės galima bet kuriuo metu. Meninė patirtis nebūtina!

Daugiau informacijos: +37069872888 arba info@menustudija.lt

 

BŪTINA išankstinė registracija

Registruotis